Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-10-18 10:07:58

Osa

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-01
Posty: 17
Punktów :   

CM.

[align=center][size=x-large]Podanie administracyjne[/size][/align]

[size=large]Postać realna[/size]

1. Przedstaw się, opisz swoją osobę w kilku zdaniach (min 5 rozbudowanych zdan)/color] Mieszkam w Warszawie od wielu lat. Mam na imię Michał, mam 16 lat interesuje się głównie piłką nożną - od wielu lat się interesuje piłką nożna jak chyba większość osób. Jestem bardzo miły i sympatyczny nawet w szkole dobrze się uczę język angielski szybko mi idzie zawsze mam 5 z angielskiego oraz bardzo lubię w-f chyba jak każdy ew. Czasami ktoś nie lubi, ale większość osób lubi.
2. [color=#483D8B]Ile masz lat? (min. 13, H@ ma prawo checiec to zweryfikowac glosowo!)/color]16.
3. [color=#483D8B]Jak oceniasz swoją znajomość ortografii w skali 1-10?/color]8-9 ew. 10
4. [color=#483D8B]Czy zapoznales sie i zaakceptowales nasz regulamin?/color]Tak.
5. [color=#483D8B]Czy deklarujesz sie wykonywac polecenia wyzszych ranga administratorow?/color]Pewnie, że tak.
6. [color=#483D8B]Czy skladales kiedykolwiek wczesniej podanie na ten serwer? Jesli tak to kiedy? (mile widziany link)/color]Składałem, ale było to bardzo dawno nawet nie wiem czy bym to odkopał.

[size=large][color=#000080]Postać na serwerze[/size]

1. Twój nick w grze:Kiszczu
2. Od jak dawna grasz na serwerze na który składasz podanie?/color]Gram od dawna tylko, że miłem długą przerwę i znowu zaczynam grać regularnie n serwerze.
3. [color=#483D8B]Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze, bądź na którymś z naszych serwerów?/color]Nie posiadam.
4. [color=#483D8B]Czy kiedykolwiek dostałeś/aś bana na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, napisz za co:Myślę i myślę, ale nigdy nie dostałem bana.
5. Ile godzin dziennie planujesz spędzać na serwerze na który składasz podanie?/color]Nie wiem może 2-3 h w weekendy na pewno więcej.
6. [color=#483D8B]Dlaczego chcesz zostać ChatModem? (min 7 rozbudowanych zdan)/color]
Często jestem na serwerze. Mam już doświadczenie w byciu ChatModem, bo nie raz już byłem. Jestem bardzo pomocny dla graczy zawsze służę pomocą. Znam dobrze administrację i mam z nimi dobry kontakt. Myślę, że przyda się aktywna osoba na serwer. Jestem osobą kreatywną i pomysłową, więc mógłbym swoją pomysłowość i kreatywność przenieść na serwer.

[size=large][color=#000080]Kontakt[/size]

1. Numer GG [obowiązkowe]/b][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B]51477899
2. [b]Nazwa na Skype:
[color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B]Kiszczuk
3. [b]Nick na naszym TeamSpeak3 [obowiązkowe]/b][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B][color=#483D8B]Kiszczu


►  Granie na ŻYWO! - http://pl.twitch.tv/osagamingtv
►  Koszulki - OsaGamingTV.Cupsell.pl
►  Wbijaj na fan page'a! - https://www.facebook.com/osagamintvrec
►  Mój instagram https://www.instagram.com/osagaming


►IP: teamcraft24.pl
►IP: mc.craftgames.pl
►IP: mysg.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbamanager.pun.pl www.placek.pun.pl www.kaczyniaki.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl www.husariarom.pun.pl